Fusak je vhodný do všech typů sportovních i golfových kočárků.

Šijeme dva typy velkých fusaků: celoroční fusak ze 100% bavlny a zimní fusak z kočárkoviny.


Celoroční fusak ze 100% BAVLNY

...... jedná se o pevné bavlněné plátno, které je ze spodní strany podšito nepromokavou vrstvou. Vrchní strana bavlny nemá voděodolnou úpravu, vlhkost však nepronikne přes druhou nepromokavou vrstvu fusaku. Případným zájemcům nabízíme naimpregnování fusaku speciální nono impregnací na textil, která zajistí nepromokavost bavlny i z vnější strany a vydrží až 10 vyprání (nutno prát bez aviváže).

Výhodou tohoto fusaku je, že pokud ho po odepnutí předního dílu v kočárku otočíte, vznikne velká designová podložka, kterou lze používat z obou stran..... hřejivým fleecem, nebo bavlněnou vzorovanou stranou vně. 100% bavlna je ryze přírodní materiál, který je velmi příjemný na dotek, navíc umí dobře odvádět pot. Měkká výplň fusaku přispívá k pohodlnému sezení.

Nevýhodou přírodního materiálu, jako je bavlna, může být, že i přes velmi kvalitní digitální tisk, barvy po opakovaném praní mírně blednou. Záleží však na četnosti praní a na teplotě vody. My v Tallule doporučujeme prát při teplotě 30 až 40 °C (podle míry zašpinění) a používat sušičku jen zřídka.

Fusak ze 100% bavlny

 

Zimní fusak z KOČÁRKOVINY

.... jde o materiál ze 100% polyesteru, který se používá například na výrobu kočárků, batohů, stanů a pod.

Jeho hlavními výhodami je voděodolná povrchová úprava. Barvy jsou stálé a neblednou ani při opakovaném praní. Materiál je odolný proti zašpinění a je otíratelný.

 


Fusak z kočárkoviny

Oba námi nabízené velké fusaky jsou ušity podle stejného střihu. Zimní fusaky ze 100% bavlny vyhotovujeme do 2 týdnů i na zakázku. Látky na zakázku vybírejte z našeho vzorníku.

 

Další popis fusaku:

Odepnout lze nejen celý přední díl fusaku, ale i spodní část fusaku , čímž odkryjeme botičky dítěte.

image

Vnitřní spodní část fusaku je ušita z otíratelné a voděodolné vrstvy, špinavé či mokré botičky nejsou problém.


Z horní části fusaku lze vytvořit kuklu. Vpředu je fusak dost vysoký, aby zakryl i krk dítěte.

Okolo hlavičky je stahování nahoře i dole.

image

 

 

Odepnete-li přední díl fusaku, vznikne hřejivá podložka z měkkého fleecu.

 

Spodní díl fusaku lze v kočárku i otočit (to platí pro fusaky ze 100% bavlny).

image

 

Fusak má připravené otvory na pětibodové pásy, které pasují do každého kočárku.

Rozstřihněte si jenom ty, které potřebujete.

 

 

 

 

 

Časté dotazy:

Je fusak dostatečně teplý?

"Ano fusak je vyplněn silnou vrstvou dutého vlákna. Coral fleece má vysoce hřejivé schopnosti.  Přední díl je chráněn dvěma vrstvami látky, z nich jedna je vodě a větru odolná."

Co se se stane s fusakem ze 100% bavlny, když začne pršet nebo sněžit?

"Vnější látka je sice 100%  bavlna  bez voděodolné úpravy,  avšak  přední díl je podšit nepromokavou vrstvou. V mokru může navlhnout vrchní látka, ale voda se nedostane přes druhou vrstvu. Navíc v děšti i sněhu použijete většinou pláštěnku.  Případným zájemcům nabízíme a doporučujeme velmi účinnou nono impregnaci, které zajistí úplnou nepromokavost i vrchní bavlněné látky.