Na první pohled vypadá jako obyčejná pláťenka, ale při bližším ohledání Vás překvapí svými možnostmi.

Představuji Vám naši  novou víceúčelovou tašku  - nepostradatelného pomocníka  pro všechny maminky a děti.

A zde je několik důvodu proč by se Vám mohla zdát tak nepostradatelná:

  • V jedné tašce se skrývá větší i o polovinu menší taškaledvinka k připnutí okolo pasu, taška i taštička přes rameno a lze ji připnout i na madlo kočárku.
  • Uvnitř je tato taška nepromokavá - otíratelná. Což je velmi praktické např.  pro mokré oblečení, hračky z pískoviště, svačinku, ale i vše ostatní co s sebou berete na procházky.
  • Taška má praktickou velikost na běžné denní procházky. I když se jdete s dětmi jen projít na Vaše oblíbené hřiště nebo do parku, je potřeba vzít na cestu několik nutností jako jsou plenky, ubrousky, svačinku, pití, náhradní oblečení atd. Velká varianta měří 38x 28 cm a zmenšená verze měří 19x28 cm.
  • Varianta ledvinka poslouží např. pokud se jdete projít bez kočárku a potřebuejte volné ruce na hraní a dovádění s dětmi. A nebo pokud necháváte kočárek stát opodál a potřebujete  mít cennosti u sebe.

Zepředu je taška jednokomorová uvnitř nepromokavá.

Z druhé strany  je nepromokavá kapsa  na zip o velikosti 17 x 18 cm vhodná např. na klíče či drobné.

Snadno ji připnete na madlo kočárku  pomocí dvou druků.


Potřebujete-li tašku zmenšit  protáhnete popruhy gumovými poutky vespodu a vznikne taštička poloviční.

 

Zmenšenou tašku lze připnout na madlo kočárku, ale i na madlo kočárku u děťátka, potřebujete-li mít svačinu či oblíbenou hračku při ruce.

Sepnete-li pomocí druků popruhy k sobě  vytvoříte  jedno větší ucho.

 

Pomocí jednoduchého gumového nástavce, který je součástí každé tašky, vytvoříte velikostně variabilní pás pro každý pas........

A praktická  ledvinka je na světě....

 

Zaujala Vás naše víceučelová taška? Pak neváhejte a vyberte si některou přímo zde a nebo nahlédněte do našeho vzorníku látek a my  Vám tašku rádi ušijeme na zakázku.