TIPY A NÁVODY » NANO IMPREGNACE
Nano Impregnace

 

 

Jsme hrdi na to, že mnoho našich výrobků je ušito ze 100% bavlny. Jedná se o přírodní, na dotyk velmi příjemný materiál. Prodyšnost bavlny a schopnost absorbovat pot je její jedinečnou předností. Fusak a rukávník na kočárek je však navíc potřeba chránit před vlhkých zimním počasím. Proto je  vnější bavlněná vrstva, těchto našich výrobků, podšita nepromokavým materiálem, který je dostatečnou ochranou  proti sněhu i mrholení. Při výraznějším pršení doporučujeme použít plášťenku na kočárek.  Zákazníkům, kteří si přejí ochránit i bavlněnou vrchní vrstvu produktu, před vlhkem a znečištěním, nabízíme velmi účinnou a zcela bezpečnou nano impregnaci.

 

NANO IMPREGNACE

* je mnohem odolnější než běžné impregnace

* po ošetření se vytvoří na tkanině neviditelný ochranný film, který zabraňuje vniknutí vlhkosti a chrání  proti znečištění, materiál navíc zůstává prodyšný

* má antibakteriální účinky

* vydrží až 10 vyprání  a sušení v sušičce / při praní  nepoužívat aviváž !

* je založena  na vodní bázi - nezatěžuje životní prostředí

* je bezbarvá a bez zápachu.

 

Přejete-li si vybraný produkt obdržet naimpregnovaný, vyberte v nabídce zboží položku " Nano impregnace rukávníku" a nebo " Nano impregnace fusaku" a vložte ji do košíčku spolu s vybraným fusakem či rukávníkem.

 

Upozornění: nejedná se o prodej samotného produktu, ale o impregnaci Vámi vybraného výrobku.