Vážení zákazníci, od 28.11. je možné objednat pouze zboží, které je skladem. Až do konce tohoto roku byl pozastaven příjem zboží šitého na zakázku (jedná se i o zboží s 2 týdenní dodací lhůtou). Zároveň budeme během několika následujících dnů vkládat nové skladové kusy, které jsou ihned připravey k odeslání (především doplňky do kočárku). Novou kolekci čepiček můžete očekávat z jara. Krásné prosincové dny přeje Tallula.

 


O NÁS » KDO JSME

Jmenuji se Dana a jsem tvůrcem i srdcem značky Tallula.


Společně s malým rodinným týmem tvoříme od  března 2011 textilní výrobky pro děti.

Na úplném začátku stála myšlenka přijít s originálními a zároveň praktickými  doplňky. Na každý produkt,  který Vám  nabízíme, klademe vysoké nároky. Zakládáme si na prvotřídním ručním zpracování a vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály. Velmi nám záleží i na praktičnosti každého našeho výrobku, proto všechny výrobky  před uvedením na trh testujeme v praxi přímo na dětech. Přejeme si, aby Vám a Vašim dětem naše výrobky zpříjemňovaly společně strávený čas.

Děkuji Vám, milí zákazníci, za všechny  pozitivní ohlasy. Pevně věříme, že i v budoucnu naplníme Vaše očekávání. Zároveň  vítáme všechny podnětné připomínky a nápady. Jen díky Vám můžeme dělat to co nás baví. Jsme tu pro Vás.